каталог
 
 
 
Оплата и доставка
 

Ми виконуємо відвантаження продукції перевізникам і доставку по місту Запоріжжя в день отримання замовлення до 11-00 в робочі дні. Можливий самостійний вивіз товару зі складу в м. Запоріжжі, по вул. Електрозаводська, 3.

Оплату приймаємо на поточний рахунок – для юридичних осіб і ФОП. Для фізичних осіб – за домовленістю.

Всі популярні марки електродів завжди є в наявності, відвантаження електродів рідкісних марок залежить від об’єму заявки, наявності на складі і обговорюється додатково під час прийому заказу.

При відвантаженні юридичним особам надаються наступні документи: видаткова накладна, рахунок, сертифікат якості на товар, ТТН. З кожним покупцем заключаємо договір поставки.

При купівлі від 500 кг нашої продукції, ми забезпечуємо безкоштовну доставку в межах міста Запоріжжя, в робочі дня з 8-30 до 16-00. Ми цінуємо наш і ваш час, тому розвантажувальні роботи просимо Покупця робити самостійно і вкластись у 30 хв.

Доставку по Україні робимо Новою Поштою (пакунки, палєти), компанією «Рабен» (палєти). По бажанню Покупця можлива відправка іншими перевізниками. Вартість товару включається у вартість товару, або сплачується Покупцем напряму компанії – перевізнику.

Для відправки електроди вкладаються в пакунки вагою до 30 кг або вкладаються на палєти розміром 80х60 см і 120х80 см, вагою до 1000 кг включно.

Щоб дізнатись вартість доставки, можна зробити розрахунок на сайті Нової Пошти за посиланням: www.novaposhta.ua , або зателефонувати нам чи зробити запит за адресою ecomplus@ukr.net