каталог
 
 
 
Про нас
 

Ecomplus — група компаній, основний напрямок діяльності - забезпечення підприємств України та іноземних компаній зварювальними електродами найвищої якості.


Засновник виробництва – Кисельов Сергій Михайлович – розпочав діяльність компанії з забезпечення підприємств країни якісними електродами для зварювання від кращих виробників (на той момент – Завод Фрунзе м. Суми, ІЕЗ ім. Е.О. Патона м. Київ). У 2002 році створив власне виробництво, а в 2005 – з багатопрофільної фірми Орнітовф ЗНПАФ вивів виробництво зварювальних електродів в окрему виробничу компанію.
В 2014 році, з метою розвитку компанії було запрошено ідейного інвестора і створено групу підприємств – одне виробниче і два торгових – для забезпечення безперервного постачання зварювальних електродів споживачам в умовах Українського ринку. В цьому ж році було поставлено в роботу нове обладнання, закуплене в Німеччині у компанії Kjellberg Finsterwalde. Оскар Кельберг (Oscar Kjellberg) – засновник компаній ESAB и Kjellberg Finsterwalde – всесвітньо відомих виробників зварювальних матеріалів, технологій зварювання і зварювального обладнання. Ініціали Оскара Кельберга (OK) має кожен електрод марки ESAB.


В нас є постійні і перевірені часом постачальники сировинних матеріалів, постійні покупці і постійні співробітники. Є також ділові партнери, є друзі. Величезна подяка тим людям, без знань і зусиль яких наше виробництво не існувало б таким, яким воно є зараз. Окрема подяка Кузнецову М.І., Кисельову С.М.


Запрошуємо до співпраці як прямих споживачів електродів для зварювання, так і торгові організації. Ми розглянемо буд які ваші пропозиції щодо постачання нашої продукції, а спеціалісти підприємства допоможуть вам із вибором типів і марок електродів для якісного виконання зварювальних робіт.